Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook vásárlás előtt...

Notebook vásárlás előtt állok, adnának hozzáértők ötleteket?

Figyelt kérdés

Előzőleg 2 HP már tönkrement, ezekkel többé nem próbálkoznék. a régebbi egy drágább darab volt (relative) az újabb, 2 év után sült meg, Compaq 615. ez közepesen olcsó volt, de a következő leptop is 100-110e forint alatt kell legyen, ez van.

Lenovo Ideapad B560 (G vagy A) tipusokat néztem, elvileg a szükségleteimnek megfelelne. iskolához, elvileg szép kijelzője van, bírja játszani a hd filmeket, poénból 1-2 játékot kipróbálnék, azoknak is el kell indulnia.


A kérdésem az lenne, mik a tapasztalatok melegedés szempontjából? illetve, leírtam mire használnám, tudtok-e ilyen áron célszerűbb választást?

hmm.. köszönöm!


2011. aug. 16. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
integrált VGA felejtsd el
2011. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

100 110 alatt kell hogy legyen<--->egy két játékot kipróbálnék

Ez így nem fog menni. Valamelyiket fell kell adnod.

2011. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd úgy le, hogy ne tudjon mozogni alatta és mellette a levegő (pl. ágyra) és nem fog megsülni.
2011. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1 év garit adnak.A 3 év garis laptop a legjobb választás. Csak egy jó tanács.
2011. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

szellőzésére nagyon ügyelni fogok, meg a szellőző pucolására is.

100<-->110e és játék - nem kockulni akarok, mindegy is, hp compaq-on futott amit nagyon meg akartam nézni, nem ilyen Crisys-ek kellenek, ennek a nevét le sem tudom írni. retro gémek fiatal koromból. de amúgy tudom, ilyen áron persze nem lehet erős gépet kapni. integrated chipset, ez a keret sajnos.


köszi mindőjüknek!

2011. aug. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!