Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új Samsung TV-mben van tuner,...

Új Samsung TV-mben van tuner, de nem tudom hogyan állítsam be a csatornákat?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy Samsung SyncMaster TA350 -et, és ugye van benne TV-Tuner. Mikor átváltok a tv-re ugye ez a hangyás kép jön be. Beállítom hogy automata hangolás, de nem talál semmit, pedig ha jól tudom 5 vagy 6 csatorna szabadon fogható. Hogyan tudnám beállítani a csatornákat?
2011. aug. 17. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kellett egy külső antenna, hogy megtalálja a digitális csatornákat. (samsung b1930hd)
2011. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy buta kérdés, de: mit ír a használati utasítás?

Antenna van beledugva, stb?

2011. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Természetesen a földfelszíni szabad hozzáférésű digitális műsorok vételéhez is kell antenna. A kis botantennához szerencse is kell illetve jó helyen kell lakni.

Általában tetőantenna a biztos, ha van régi időkből a padláson, azzal is lehet próbát tenni, mielőtt újat vesz az ember.

2011. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy van benne mpeg4 tuner, attól még kell hozzá egy jó minőségű digitális beltéri vagy (legjobb) kültéri antenna.
2011. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!