Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A két hátsó hangfalam nem...

Vilt kérdése:

A két hátsó hangfalam nem szól. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

Van egy Genius típusú 5.1-es hangfalam. Jó pár éve megvan, nagyon imádom és eddig tökéletesen működött. Reggel még hallgattam zenét, nem volt semmi probléma.

Pár óra elteltével, miután hazatértem és újból bekapcsoltam a gépet, észrevettem, hogy a 2 hátsó hangfal nem szól. Megnéztem hátul minden be van kötve rendesen. a mély nyomónál is minden rendben van a bekötésekkel. Átkötöttem a "center" -re egyenként a hátsókat és úgy tökéletesen szólnak. Innentől kezdve viszont megakadtam. Nem tudom mit csináljak vagy hogy egyáltalán mi lehet a probléma. Esetleg valami leblokkolta őket? Nem értek nagyon hozzá, ezért minden válasznak örülnék.


Köszönöm előre is!


2011. aug. 17. 21:24
 1/4 Dymo ***** válasza:
a vezérlőpultnál próbálj állítani valamit,vagy a creative-nál vagy a hangkártyát,alaplapnál
2011. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudnál segíteni abban, hogy az utóbbi 3-at hol kell nézni és mit kell nagyjából állítani?
2011. aug. 17. 21:51
 3/4 Dymo ***** válasza:
Van-e külön hangkártyád vagy alaplapba van az 5.1? Megkéne keresni a vezérlőpultban a nevét. Az nem lehet hogy véletlenül lecsavartad magán a mélynyomón a hátsó hangfalak hangerejét 0-ra?
2011. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, van külön hangkártya a gépben. Ha jót nézek, akkor elviekben a hangkártya típusa: Realtek AC97 Audio


Nem a mélynyomón semmi nem lett tekergetve. Gondoltam rá, meg is néztem de minden ugyan úgy van rajta ahogy eddig is volt.

2011. aug. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!