Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a számitogépet készenléti...

Ha a számitogépet készenléti állapotba helyezem, akkor nem tudom vissza inditani, és állandó kattogó hangot ad. Nem szabályos leállitás után viszont ujbol normálisan indul a gép. Valyon mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik hardvered nem támogatja a készenléti állapotot (nem tud "felébredni"). Vagy drivercsere kell (ha régebben működött), vagy az adott hardvert kicserélni egy normálisra. Vagy rendesen kikapcsolod a gépet.
2009. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kattogás szerintem a winchesterből is jöhet, nem tud újraindulni azért nem megy készenlétiből az indulás a gépednek. Esetleg a CD vagy DVD meghajtó adhat még ilyen hangot (vagy a kis floppy ha van még benne).
2009. ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a jelenség továbbra is fenáll,ha készenléti állapotba helyezem a gépet, akkor nem tud ujraindulni,és addig kattog mig le nem állitom.Nem vagyok egy profi/nyugdijas/ezért kérem a segitségeteket.Ujrainditás után semmi probléma.
2009. ápr. 15. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!