Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memóriakártyáról akarok...

Memóriakártyáról akarok felmásolni videókat a gépre, de azt írja, hogy a lemez nincs megformázva. Használat előtt formatáltam. Hogy tudnám megmenteni a videókat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
ntfs-be, fat-ba vagy fat32-be formáztad? és gondolom win xp-t használsz... (a win 7 felismerne mindent)
2011. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem formáztam még sehogy. Ezekhez van valamilyen program? Nem vagyok egy pc guru :))) És igen, XP-t használok.
2011. aug. 21. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmi. Jobb klikk a megformázandó meghajtóra (lemezre) és ott lesz a listában,hogy formázás. Katt rá. A gyors formázást válaszd,az hamar megvan. A többi a gép dolga. Utána már tolhatod át a videóidat.
2011. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,és NTFS legyen kiválasztva.
2011. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak fat, fat32, és exfat van a listán, ha rányomok a formázásra, akkor azt írja, hogy minden adatot töröl a lemezről.
2011. aug. 23. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!