Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legolcsóbban mennyiért kaphato...

Legolcsóbban mennyiért kaphatok ilyen erős laptopot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Laptopot szeretnék venni, és a legolcsóbb olyan laptopot keresem, aminek ilyen, vagy ennél erősebb a hardvere. Ezek a követelményeim:


Kétmagos processzor (magonként min. 2Ghz)


Minimum 4GB RAM


Legalább 1GB-os videókártya


Minimum 500GB HDD


Min. 15,6"-os kijelző, FELBONTÁS NEM SZÁMÍT!


N-szabványú WiFi antenna!!!!! (Ez fontos!)


HA LEHET (nem szükséges de jó ha van :D) legyen beépitett webkamera/mikrofon


Egyéb tulajdonságok (méret, súly, felszereltség...stb.) NEM ÉRDEKELNEK


Iszonyatosan megköszönném annak aki tud ilyet, a lehető legolcsóbban!!!!!! Mindenki aki a kérdésre válaszol vagy olyat válaszol, aminek sok köze van a kérdéshez, KAP ZÖLD KEZECSKÉT! :)


Köszönöm előre is!


2011. aug. 20. 11:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Igaz, ha nagyon játszol rajta, akkor kell. Nekem Cooler Master NotePal U3-am van. Amúgy meg nem a hűtésére gondoltam, hanem sokkal nagyobb tekintélye van egy Dell-nek.

Éééérted? :D

2011. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további visszajelzéseket, akkor elejtem ezt a gépet mint ötletet. Véglegesen a Dell Inspiron N5110 mellett döntöttem! A konfigot meg még ellenőrzöm!
2011. aug. 23. 13:22
 23/23 anonim ***** válasza:
Örülök a döntésednek :) Remélem meg leszel vele elégedve!(Én maximálisan meg vagyok) :D És tényleg, egy ilyen gépnek azért van presztízse :)
2011. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!