Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD radeon HD6870 vagy Nvidia...

AMD radeon HD6870 vagy Nvidia geforce GTX560?

Figyelt kérdés

Melyikkel járnék jobban? Melyiket lehet jobban egy kicsit tuningolni? És a GTX560Ti? Mi a különbség?


Bocsi a sok kérdésért, válaszokat előre is köszi!


2011. aug. 20. 22:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Melyik régi játékkal játszol, amelyben lehet használni a PhysX-et?
2011. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mirrors Edge,Batman asylum, de állj már le b@zdmeg a folyamatos kötöszködéseddel azt takarodj el
2011. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
62%

Húha, azokban pont felér egy technikai forradalommal a PhysX, a Mirror's Edgben leng a zászló egy épületen, az Arkham Asylumban meg elfújja a szél a földön az újságot (csak úgy megjegyzem, ilyen szédületes kaliberű effektekhez nem kell PhysX, de nem baj).


Nem kötözködöm (legalább tanuld már meg leírni ezt a szót, tudom, hogy az iskolában nem követelmény, de mégis), csak rávilágítottam, hogy milyen szinten benyalsz minden marketinget.

2011. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha akarnék, sem tudnék Ati-t venni, mert még 2006-ban felvásárolta az AMD. Azt sem írtam, hogy konkrétan azt venném, csak kíváncsi voltam, hogy a megaérveid jelentőségével tisztában vagy-e egyáltalán, mert nagyon elszántan szajkóztad őket. Amúgy ha AMD kártyát vennék, akkor azért venném, mert alacsonyabb a fogyasztása, kevésbé melegszik, nincsenek problémák egyes általam kedvelt játékban (a Q3 motor esetében a mai napig nem javították a textúrák elcsúszását, ami azért vicces, mert az ID-vel nagy haverok voltak, de úgy látszik, ez kimerült abban, hogy kint a reklám), továbbá nem jellemző rájuk az az etikátlan és gátlástalan könyöklő üzleti magatartás, ami az nVidiára.


Ja, és ne cigányozz, mert végül is ez durvább sértés, mint az anyját szidni valakinek, ráadásul nem túl megalapozott.

2011. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!