Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi a DVD-k/CD-k élettartama?

Mennyi a DVD-k/CD-k élettartama?

Figyelt kérdés
Olvastam 5, 10, de 20 évet is. A gyári DVD-knek több, vagy kevesebb, mint a sima írható DVD-knek? Azért kérdezem, mert van egy csomó filmem eredetiben, DVD-n, amit megvettem, mert a kedvenc filmjeimet szeretem, ha eredetiben vannak a polcomon, de most félek, hogy hamarosan dobhatom ki őket:S
2011. aug. 22. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eredetiek, akkor nyugodt lehetsz. Az a gond, hogy igazából majd húsz év múlva tudjuk meg...hiába mondanak bármit. Mondjuk nekem van kb 8 éves másolt dvd filmem pl. Igaz óvom őket. Por, napsütés, pára kerülendő...:)
2011. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Csak a kedvedért beraktam néhány 1993-as (régebbim sajna nincs) műsoros cd-t, és mindegyik tökéletesen lejátszható.

Közvetlen napfénynek nem voltak kitéve, de egyébként sima tokban, lakásban tartva vannak, semmi különleges elbánás.

2011. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megnyugtattatok:) Tényleg évek óta szerzem be a kedvenc filmjeimet DVD-n (volt köztük egész drága is) és nem akarom néhány év múlva kidobni, mert már semmire se jó. Szóval még egyszer köszi:)
2011. aug. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!