Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja azt a gépem hogy:...

Miért írja azt a gépem hogy: Dumpling physichal memory to disk? Többi alul!

Figyelt kérdés

Itt egy kép a hibáról: [link]

Gépem: i5 2500K 4,5GHz-re húzva

2x2 GB Kingston Hyperx (KHX1600C9D3K2/4GX)

Gigabyte HD6870 SOC

ASRock P67 PRO3-SE-B3


Miért csinálja ezt? Én a ramra gondolok hogy nem jó hozzá mert mikor össze raktam OCnélkül felraktam win7 és megnéztem everestel és már akkor ezt csinálta!(ez volt a legelső)

Zsír új gép az egész


2011. aug. 25. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt kékhalálnak hívják, kedves kérdező és a te kékhalálod nem írta a hibás program nevét, vagy hasonlót, azt írta, hogy helyrehozhatatlan hardveres hiba.

Minden garis alkatrészt adj be gariztatásra, majd ők szépen kikeresik neked a hibát.


De egyébként...

Gépem: i5 2500K 4,5GHz-re húzva


Elismerésem. Tuning alatt nem csoda ha instabil. Talán vedd vissza alapra. Egy ilyen erős gépnél SEMMI nem indokolja a tuningot, ha csak nem az e-péniszedet akarod növelni...

2011. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előzővel egyetértek. Az én i5-2310 -em, ami mellesleg tudtommal nem is húzható, szerintem minden halandónak elég, így, hogy 4 GB 1333MHz -es (nem HyperX szériás) RAM -mal működik. Nem kell a te procidat húzni, bőven elleszel vele a gyári órajelen is, elég sokáig.
2011. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezeket én is tudom!! Alap órajelen nem jön elő szóval arány lesz a probléma vagy kell még egy kis +nafta neki, de a ram se ehhez a típusú laphoz van gyártva és valószínűleg az lesz a fő oka amit ki is fogok cserélni!
2011. aug. 26. 00:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként ebbe a prociban pont ez a lényeg hogy minél jobban meglehet húzni! 4,5GHzn nem nagyon értem el a 70C fokot(Corsair A70) sem pedig ha jól emlékszem akkor 76C fok a működési hőmérséklete 3,7en alap hűtővel
2011. aug. 26. 00:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Más dolog, hogy melegszik-e és más dolog, hogy stabil-e. Szerintem így sok ramot fogsz kidobni csak, hogy elmondhasd, hogy neked hűdefaszanagyonkirálydejó tuningolt géped van. Minek a tuning? Hogy CS/MW1/2/stb-ben 3-al több fps-ed legyen?

Ez csak e-pénisz növelésre jó, másra nem. De ha neked ez kell, hát szenvedj az instabil rendszereddel...

2011. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nem ez volt a kérdés!

Ha meg több FPS szeretnék akkor veszek még1 VGA

Amúgy ez az oldal arra van, hogy kérdezzek és értelmes válaszokat várjak nem megjegyzéseket azokat tartsd meg magadnak, mert abszolút nem vagyok rá kíváncsi!!

Segítség kellene és nem semmit érő valami.....

2011. aug. 26. 01:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is tudom Kérdező, hogy ez a kockafejűeknek lett kitalálva, hogy lehessen húzogatni, rángatni a hardvert egy jobbfajta hűtőrendszer mellett, de könyörgöm, MINEK? Ami szufla abban a gépben van, az húzás nélkül is ellesz még évekig, játékra fullra alkalmasan, maximális beállítások mellett.
2011. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!