Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Integr. Intel® GMA 4500...

Integr. Intel® GMA 4500 graphics - Ez mire elég?

Figyelt kérdés
Ha egy notebookot nem arra veszek, hogy játszak rajta, de HD filmeket viszont szeretnék rajta nézni, akkor ez az integrált kütyü elég nekem? Tegyük fel, hogy a processzor elég jó (pl.: P6100) és a RAM is elég( pl.: 3GB)
2011. aug. 26. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az office éppen elmegy, de scrollozni egy excel táblázatban már eléggé necces. Semmilyen hardware-es gyorítást nem tud a gpu, szóval a processzor vagy lejátssza izomból, vagy nézheted a diavetítést. Talán a 720p még elvegetál valahogy, de arra se vennék mérget.
2011. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
internetre kb de youtube ha már 720p be elmegy mást nem nagyon tudsz csinálni,meg ilyen 2003 meg azelőtti játékok max,egy hd film egy rendes tévén lehet elmegy deeeee komolyan számolgatni fog a proci
2011. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha most a processzor P6100, akkor ez annak a belső videókártyája, vagy attól külön van? A processzor integrált GPU-ja nem tudja megnövelni a teljesítményét? Vag ymost ez hogy van??
2011. aug. 26. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Intel GMA X4500-am van, jelenleg ez az integráltak csúcsa. Mielőtt még a nagy gamerek leszólnák ezt a videokártyát, elmondanám, hogy eddig nekem jobb játékok is mentek rajta (igaz, hogy minimum felbontáson, de futottak). Tényleg elég szar, de integráltból nincs jobb.
2011. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!