Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni...

Laptopot szeretnék vásárolni sulihoz. Mégis, milyen legyen?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy laptopra, amin a jegyzeteimet tárolom, van benne wifi, gyors, és gyakorlatilag ennyi... Tehát nem kell valami túl nagy extra, főleg tanuláshoz kellene, levelezéshez, jegyzetek letöltéséhez, gyakorláshoz, és úgy 120 ezret tudnék rászánni maximum.

Mit ajánlotok ezért a pénzért?

Köszönöm a segítséget! :)


2011. aug. 26. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás. Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.
2011. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen döntés előtt állok.
2011. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Amire neked kell (tehát nem játékra) a legolcsóbb laptopok is jók!

Azért legyen kétmagos a processzor, mert az jelentősen gyorsabb, és legyen benne legalább 2 GB ram, ha lehet, azért DDR3.


Például ez több mint elégséges:

[link]


Akár ez is teljesen megfelelő:

[link]


Az előbbi 90K, az utóbbi 70K. A maradék pénznek a felét küldd át nekem ;)


Ezeknél több csak játékra kell. Ahhoz hogy normálisan menjenek a játékok, pedig 2-300000-es laptop lenne jó... játékra sokkal jobban megéri az asztali gép.

2011. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Záporozzanak a zöld kezek! :D
2011. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm! Tényleg valami ilyesmire van szükségem, de egyszerűen nincs időm és energiám hosszasan utánanézni ilyeneknek. Sőt, a webshop is tökéletes, mert a közelben tudom átvenni a gépet személyesen. Hiába, no... a nők szeretik az egyszerű dolgokat! :) Még egyszer köszi, a zöld kezek meg repkedtek! :)
2011. aug. 27. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha rendelni szeretnéd, ezt is nézd meg. 24 órán belül házhoz viszik. ezek közül bármelyik megfelelő. [link]

én konkrétan dellre kerestem, én dell párti vagyok, de a részletes keresésből szedd ki, ha gondolod és nézz ár szerint :)

2011. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!