Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vagy...

Milyen videokártyát vagy alaplapot tudok ebbe venni? (LENT)

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy integrált a alaplapom és szeretnék egy új videó kártyát integrált gépbe lehet venni külön videó kártyát? Ha igen ajánlanátok most ilyen van benne. Intel(R)82945G Express Chipset Family!
2011. aug. 27. 18:01
 1/8 tamasoft ***** válasza:
Mi az alaplapod pontos típusa?
2011. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gigabyte 945gcm-s2l
2011. aug. 27. 21:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy vegyek egy új integrált alaplapot? Amiben olyan videó kártya van amivel nem laggoznék? Meg mondanád mivel járok jobban? Mert hát nem értek ehhez sajnos :S
2011. aug. 27. 21:27
 4/8 tamasoft ***** válasza:

Ha játszani szeretnél, ne integrált VGA-ban gondolkozz. Az integrált videovezérlők soha nem lesznek olyan jók, mint az aktuális kornak megfelelő videokártyák. (tisztelet a kivételnek) Az integrált VGA-ra, mint szükség megoldásra kell tekinteni.


Részben szerencse, hogy az alaplapod fel van készítve PCIex VGA befogadására, ezért tudod ilyen téren bővíteni. Ám fel kell készülni arra, hogy az alaplap csipkészlete (Intel 945GC) igencsak régi már, ezért idővel nem lesz elég, hiába is a jó VGA bele.


Helyedben két lépcsőben váltanék, (persze ha pénz nem számít, lehet egyszerre is.)


1. Egy erős középkategóriás PCIex VGA a jelenlegi konfigba, majd, ha már nem bírsz a lassúságával úgy sem, akkor

2. Alaplap csere, amelyikben nincs integrált VGA, viszont a PCIex-es VGA jó lesz bele.

Itt természetesen majd el kell gondolkodni a proci, és RAM összefüggésében is.

2011. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És milyet vegyek belle és a pénz kicsit bajos valami közepest tudnál mondani? Mert sajnos nem vagyok el eresztve... ami olyan 10k körül van olyasmi van? :'( alig értetem amit mondtál... :S
2011. aug. 28. 00:23
 6/8 tamasoft ***** válasza:

[link]


Ezek közül nézz szét! ;-)

2011. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi látam kettőt de modnom ti ehez jobban értetek. Egyet linkelnél?
2011. aug. 28. 11:17
 8/8 tamasoft ***** válasza:

[link]


Szerintem ez nem lenne rossz választás, ha hosszabb távon gondolkozol és szűk a költségvetésed.

2011. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!