Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ez a notebook? Vagy...

Megéri ez a notebook? Vagy olcsó húsnak híg a leve?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs több pénzem rá, internetezésre, egyetemi dolgokra, filmnézésre kellene.


2011. aug. 28. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az egyetemi dolgokba nem tudom mi tartozik bele, de a másik kettőre tökéletesen elég és a Win 7 is szépen elfut rajta.
2011. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem remek gép, de mi a fenéért olcsó? O.o


Érdekes világban élsz... Nekem az "olcsó" laptop valahol 50.000 Ft körül van, ahol már nagyon-nagyon megnézem, mert tuti gáz van vele.


Én most kaptam újat, 80.000 Ft volt, és remekül üzemel, teljesen elégedett vagyok vele. Pontosan azt tudja, amit tudnia kell (nem papír alapon, hanem rendszerinformáció alapján).


Ha megfelel a Intel Pentium Dual Core T4500 2.3GHz, 2GB gyors ram, 320gb vinyó, és a Intel GMA 4500MHD videokártya (ez az egyetlen, ami nem túl erős, de ha nem crysis-t akarod tolni, hanem beéred pár éves játékokkal, akkor tökéletes) akkor jó gép. Ha nem, akkor ne vedd meg.


Te tudod, mire akarod használni...

2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ez sem olcsó, nekem sem, de mindenhol azt hallom, hogy jó notebookot, laptopot 150-200k alatt nem lehet venni...és volt már amikor be is szólogattak, hogy miért ilyen "olcsó" gépet veszek, aztán majd csak a baj lesz vele és nézhetek..

2011. aug. 28. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlanám helyette: [link]


Sokkal de sokkal erősebb minden téren, fejlettebb processzor több RAM és erősebb videokártya.

2011. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És három órás üzemidő mégis mire elég? Két előadást nem lehet végigülni vele...


Minimum 5 óra a rendes üzemidő igény egy egyetemi laptophoz, szerintem.

2011. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nézz körül. [link]

Itt olcsóbbat is találsz, de pár ezer ft-tal drágább is van. A Dell Inspiron n5030 olcsóbb, mint amit te néztél. [link]

2011. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!