Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok pár viszonylag...

Ajánlanátok pár viszonylag olcsó belső merevlemezt az alábbi gépemhez?

Figyelt kérdés

Bios Version: V2.1 08/02/07


CPU: Amd Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Proces

Physical Memory: 2048 Mb

Cache Size: 512 Kb

Ati radeon videókártya



Eddig egy Samsung HD200HJ 200Gb merevlemez volt benne.


2011. aug. 28. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, csak legyen rá több év garancia és megbízható cégtől vedd.
2011. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor bármilyen belső merevlemez jó lesz?(Mert olvastam valahol hogy nem mindegy milyen cuccok vannak a gépemben)
2011. aug. 28. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nézd meg hogy milyen satát támogat az alaplapod, és aszerint vegyél megfelelő méretű vinyót. Igazából azért nem mondok konkrét márkát mert mindegyiknél vannak selejtek. Inkább garancia legyen rá, ha elromlik vissza tudd cseréltetni. Én ajánlom a samu és seagate vinyókat, ezekkel volt eddig dolgom, és nem volt velük baj, de van aki meg ezekkel problémázik, és van aki épp a western digital vinyókat mondja fosnak. Google-be keress véleményeket a vinyókról, ha általánosan kevés róluk a panasz akkor nyugodtan megveheted, de mint mondtam, legyen rá minimum két év gari, és folyamatosan nézd az állapotát hd sentinellel.
2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!