Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A TDK és a MAXELL 4.7 GB os...

A TDK és a MAXELL 4.7 GB os 16x os DVD között van minőségbeli eltérés?

Figyelt kérdés
Eggyik ismerősöm azt akarja bemagyarázni hogy a TDK dvd fényévekkel jobb mint a MAXELL és én nem igazán hiszek neki mert van mindkét márkából elég sok lemezem és még egyszer-kétszer volt bajom lemezzel az h oknélkül berepedt ugy h elősem volt szedve a tokból... és ez bizony TDK volt... de ez csak 3 dvd volt az összes közül amiben szinte minden márka van...
2011. szept. 1. 12:29
 1/5 anonim válasza:
Egyetértek az ismerősöddel, a TDK szerintem jobb. Pl.: újraírhatónál a TDK-t többször tudom használni, míg a Maxell nálam 8-9 alkalmat bír csak ki. Emellett nem egyszer volt már olyan hogy vettem Maxell-t és első írás után beszart. :/
2011. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor mégis lehetséges... de valahogy én nem tudom...:/ egy az h én még ujrairhatósat nem vettem... nert amit kiirok az kell ami ojan azt meg pendrive ra pakolom... de egyébként ijen MAXELL lemezem van 5-6 éves kb:


[link]


eddig még semmi bajom nem volt vele... azalatt a jópár éve mióta magam irom a dvd jeim alig volt hibás lemem... ami volt attól volt h elment az áram irás közbe meg ijenek..


van TDK MAXXEL VERBATIM MEMOREX és PHILIPS dvd m és eggyel sem volt még nagyobb baj... max annyi h a közepétől berepedt a lemez...

2011. szept. 1. 12:59
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nagy különbség lenne. Az utóbbi egy-két hónapban 60-70 Maxell DVD-t írtam ki sorozatokkal (olcsón jutottam hozzá), sem írásnál, sem azóta olvasásnál nincs probléma velük.

Mellékszál:Azonkívül egy 500GB-os Maxell külső HDD elégedett tulajdonosa vagyok, miután a Samsung meg kinyiffant. Nekem eddig Maxell-es cuccokkal jók a tapasztalataim.

De ugye kinek mi jön be...

2011. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
énis igy vagyok vele... jó az mineggy mien... énis olcsón szerzem be a lemezeket webshop ból... de sztem eza hogy kinek mien kell mint aki mondta nekem h csak a TDK a jó a többi semmit se ér... ez sztem csak hiszti... 32 forintos MAXELL dvd és semmi baja...
2011. szept. 1. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

legendavagyok01

a Maxell külső HDD-i újracsomagolt belső Samsung merevlemezek

2015. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!