Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a netbook megfelelne, ha...

Ez a netbook megfelelne, ha főleg szövegszerkesztésre, internetezésre használnám? Általában jó véleméynek vannak róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 1. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elég a 8 giga háttértár akkor tökéletes. Persze biztosan van pendriveod.
2011. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És egyébként fehérváron láttam nagyon vékony és könnyű. Jól is néz ki.
2011. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Netezésre és szövegszerkesztésre tökéletes, ha nem zavar a kis méretű kijelző. Másra viszont nem nagyon lehet használni, hiszen mindössze 8 GB-os a "merevlemeze", tehát sok filmet és zenét nem tudsz rá felmásolni.
2011. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 1. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra édesmindegy milyet veszel, ha újonnan veszel.
2011. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja épp ezt akartam ajánlani, de azzal a nemtudom milyen oprendszerrel ami rajta van, nem tudsz szkájpolni.


Inkább válassz olyat amin valami xp vagy win7 van, és minden hülyeséget rá tudsz később telepíteni, bármi is legyen az. De ennek az is jó, hogy nincs benne ventillátor, se vinyó ami zúgna.

2011. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor erről mik a tapasztalatok? [link]
2011. szept. 1. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ez tökélete, de tudni kell, hogy ezen egy úgynevezett Starter verzió van, ami majdnem olyan mint a sima, csak éppen a médialejátszó nincs benne (kapják be).


Nem tudom hogyan szokták ezt "megoldani" de ha felteszel rá winampot meg egy póver dévéd-t ugyanoda jucc.


Ha valaki tudja a pontos nyitját a starternek ossza meg!

2011. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!