Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri spórolni egy Macbookra?

Megéri spórolni egy Macbookra?

Figyelt kérdés
Tényleg sokkal jobb és tartósabb?
2011. szept. 1. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:

[link]


Nezd meg ezt aztan rajossz hogy nem eri meg:D

2011. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:

az Apple k*rva drágán adja a középkategóriás gépeit.Inkább Divatcikk mint használati ezköz ez vonatkozik az iPhonera.

Nem véletlenül perelte be az Apple a Samsungot.Küldön megérheti de ha magyarországon veszed akkor ne is gondolkozz benne ha nincs k*rva sok pénzed.én inkább egy Dell AlienWeart vennék vagy egy olcsóbb notit.

2011. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sokkal olcsóbban vehetek ugyanolyan gépet, de ez talán jobb megbízhatóbb mint a windows meg tartósabb is sokkal.

Külföldről venném

2011. szept. 1. 19:57
 5/67 anonim ***** válasza:
Nem tartósabb. A windows is egy oprendszer, bár ezt sok linuxkocka szívére veszi. Tény, hogy több programot találsz windowshoz. Amúgy fel lehet rakni Apple OS-t is windowsosnak szánt gépre, ha ez a probléma. Az Apple is kínában állítattja össze a gépet, mint a többi gyártó. És ugyanolyan áron jobbat kapsz másoknál.
2011. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
De akkor a Macbookosok miért használják évekig gond nélkül a gépüket, és miért kell a többi gyártó gépét használóknak állandóan szervízbe menni és gépet cserélni?
2011. szept. 1. 20:19
 7/67 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy pénzes ismerősöm, aki flancból vett egy Macit. Próbált nekem felvágni, de mikor megnéztem, rengeteg program nem futott rajta, idegen volt az egész. 1 évet volt az ismerősömnél, végül nagyon nyomott áron csak sikerült eladnia, többet nem kéne neki.


A szervízelésről. Nekem Pc-m volt és van mindig is. Soha nem kellett még szervízbe vinnem. Volt, hogy kiment a táp, kicseréltem (ez az amit te sosem fogsz a Macin csinálni, nem feltétlenül azért, mert az nem megy tönkre). Nagyobb merevlemez kellett? Raktam még bele, kicseréltem stb. Kevés volt az újabb progihoz a memória, raktam még bele. A PC sokkal praktikusabb, és olyan hű de gyakran az sem romlik el. Kicserélni benne ezt azt meg nem nagy cucc. A Macira rámegy a gatyád is ha baja van. Nagyon drága, és nem tud többet. Az tény, hogy egybe van rakva, és úgy van konfigurálva, de biztos, hogy ettől olyan hú de jó?

2011. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:

OS X-re wifi drivert mas gyarto laptopjara nm kapsz.


Amugy Dell tartosabb.

2011. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 Argloss ***** válasza:
Azt is vedd figyelembe, hogy sokkal kevesebben használnak MAC-et (főleg nálunk), úgyhogy egyértelmű, hogy nem hallasz annyi hibáról, mint egyéb gépek esetén... Ha jól választasz gépet, akkor olcsóbban nem csak nagyobb teljesítményt, hanem jó minőséget is kapsz...
2011. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:

Apple...azis csak 1 év garit ad, amit kiterjeszthetsz jó drágán 3-ra. Meg ja, kevés felhasználó, és azok is csendben vannak ha elromlik a félmillás gépük. És az tény hogy a szervíze még drágább.


És amúgyis, kb gyártóknál is 20-25%-os meghibásodás van a 3éves laptopoknál, a tartósság is relatív, nekem Acer van, ami nem arról híres h sokáig húzza mégsincs semmi baja 3 éve.


Tény hogy minőséget ad az apple, és némileg lehet tartósabb is...mivel átlag felhasználó lóf.szra nem használja azt a gépet...és ráadásul hardveresen sem akkora extrák, bár netezésre minek is....igazából, ha melóra nem használod, akkor egy olcsóbb laptop+linux kombó is simán hozza azt amit egy mac tud.

2011. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!