Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan javíthatnám meg a...

Hogyan javíthatnám meg a gépemen a hangot?

Figyelt kérdés

A hangerő maxon van, azt írja ki nincs hangeszköz. A dxdiag valami olyasmit ír hogy a rendszer nem észlelt hangkártyát, ha észlelnie kellett volna tegyen be egy lemezt amit a gyártótól kapott. A gond csak az hogy a gépet használtan vettük, az eladó azt se tudja mi az a hangkártya és én meg nem tudom se a gyártót se a modellt. Így néz ki:

[link]

(A pirossal jelölt részből jön ki a három catlakozó, az van ráírva: "+AMP".)

Szerintem nincs telepítve a hangkártya illesztőprogramja. Rámentem az eszközkezelőre, hogy frissítse, de az meg még a Windows Updaten se talál. Az AMP-re semmit sem találtam. Valaki légyszi segítsen, nekem már nincs ötletem...


2011. szept. 2. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alaplaphoz keress drivert.ha nem tudod milyen típusú az Everest megmondja neked.
2011. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem is hülyeség! Találtam egy UpdateMyDrivers nevű progit ami elvileg frissít minden illesztőprogramot, azonban ehhez a problémás gépre kell internet. Lesz is rajta, ki is fogom próbálni és értesítelek az eredményről. Előre is köszönöm!!!
2011. szept. 3. 15:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Az UpdateMyDrivers nem vált be. Viszont a Uniblue DriverScanner igen :D Megtalálta a multimédiás audióvezérlő illesztőprogramját és a hang helyreállt:) Köszönöm szépen a válaszod, egyértelmű hogy megkaptad a zöld kezet:D
2011. szept. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!