Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az alaplapban van integrált...

Ha az alaplapban van integrált VGA akkor? (lent)

Figyelt kérdés

De én veszek mellé egyet (iponon és összeserelésel kérem)

akkor nekem álitgatnom kel valami , hogy azt használja amit én belevettem?Mert nem nagyon értek az ilyesmihez:s


2011. szept. 3. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit állítgatni, csak használod a diszkrét kártyát és kész.
2011. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amint belerakod a videokártyát és felkapcsolod, automatikusan letiltja az alaplapit
2011. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy minden alaplap letiltja magától, ha nem tiltaná le akkor menj a BIOS-ba és tiltsd le kézzel.
2011. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogyan kell:s
2011. szept. 3. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát azt én sem tudom így, mivel még azt sem írtad milyen alaplapod van, de belépsz a BIOS-ba (BOOT előtt nyomni kell egy DELETE-et általában) és ott megkeresed az integrált videókártyát, biztos van egy menüpont ahol az integrált eszközök vannak felsorolva, aztán letiltod, csak mást ne állíts el.

Vagy ha végképp nem megy szólj egy hozzá értő havernak.

2011. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár ha iponban összeszerelést kérsz, akkor valószínű hogy beállítják azt ők neked.
2011. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!