Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy hd6850-et az...

Ha veszek egy hd6850-et az mennyi ideig lenne elég szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az attól függ, hogy mikor adják ki az új konzolokat, mert az arról jövő portok kicsinálják majd az összes létező mai kártyát.
2011. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Panda Péter ***** válasza:

attól függ milyen részletességgel és felbontáson használod, ill mennyire vagy maximalista. ha nem gond, ha egy újabb játék miatt lejjebb kell venni a felbontásból vagy a látványjavítókból, akkor jópár évig elég lehet, én pl a mai napig egy hd4850-et nyúzok, ami nem mai gyerek, de kompromisszumokkal még szinte elég mindenre.

ha viszont szeretsz full hd-ben, mindent maxra húzva játszani, akkor már most sem elég erős.

2011. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát látszik hogy te sem vagy ebben otthon (előttem szóló). Még egy fél-egy évig mindint elvisz majd full grafon 1920x1080-ban, ne aggódj. :)
2011. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Panda ezerszer jobban otthon van ebben, mint te, hidd el.
2011. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat

és esetleg melyik márka

VTX3D-ről valakinek tapasztalata

2011. szept. 3. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyiből szeretnél videókártyát venni?
2011. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lehet h panda ért hozzá...de nem egészen helytálló a válasza...

egy fél évig még biztos jó lesz full grafra...kompromisszumokkal pedig még 4-5 évig is...

panda véleményére proci és táp ügyben mindenképp adok de a vga trendekkel nem mindíg egyeznek a meglátásaink...

pl én az unszolására vettem egy 6850-et a shappire szineiben kb 3 hónapja...nem bírt egy hónapot sem...betrottyolt a chipset és javíthatatlan volt...le kellett vásárolnom...tettem hozzá egy kevés pénzt és igy azóta egy gtx 560 ti-t nyúzok ezerrel és semmi baja...

tudom hogy ezek a hibás kártyák elég ritkák...de akkor is sz@rul esett...

2011. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy a kártyán leég valami, annak nem sok köze van a témához. Amúgy a gpu a legritkább esetben, sőt, leginkább soha nem szokott leégni, inkább a memória vagy a vrm.
2011. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tudom...csak mellékesen mondtam...

tudom hogy ritka eset...ezért esett szarul...

2011. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Panda Péter ***** válasza:

oh, egészen meghatódtam hogy így adtok a véleményemre :)

General: sajnálom a kártyádat, de remélem megérted hogy ennek ellenére tartom magam ahhoz a véleményhez hogy az árkategóriáján belül a hd6850 a best buy.

jó, persze elég a teljesítménye full hd-ben is emberi látványjavítókkal, csak arra akartam utalni, hogy vannak olyan extrém beállítások, vagy extrém (szarul programozott) játékok, amik már kifognak rajta (pl witcher 2 ubersampling csak hogy egyet mondjak is).

de egyébként persze, átlagos földi halandónak bőven elég évekig, erre mutattam rá azzal, hogy engem még a hd4850 is bőven kiszolgál.

2011. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!