Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet húzni a videókártyát...

Lehet húzni a videókártyát is? :O (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Láttam pár hasonló kérdést. nvidia geforce 8500GT húzható??

csak a drivert raktam fel rá meg a felbontás lett állítva rajta,többi minden alapon van.


2011. szept. 3. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de ez a kártya már olyan régi hogy nincs sok értelme, ami most akad húzva is akadna.
2011. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább kötelet húzz
2011. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt a szutykot inkább ne húzzad, hanem cseréld ki. Illetve húzhatod, annál hamarabb nyuvad ki, és akkor visszatérhetsz az első variánshoz.
2011. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok.Köszi!


Nekem ez is jó..GTA4 HP2010 ment rajta :D

2011. szept. 3. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
A 9500GT-met addig húztam Msi Afterburnerrel amég épphogy stabil volt, és ált játékokba csak + 4-5fps-t kaptam.
2011. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az este találtam hasonló kérdést graf.kártya húzásával kapcsolatban s ez idáig nem is hallottam,hogy azt is lehet húzni.Noh majd holnap kicsit körbenézünk googleben :Đ


Mellesleg azért nem cserélem le,mert erre a gépre már nem érdemes pénzt költeni,legfeljebb 1TB merevlemezt veszek bele helyigény miatt..

2011. szept. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!