Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S! Zsír új laptopom...

S. O. S! Zsír új laptopom képernyőjével van gebasz (alant folytatódik)! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Packard Bell, AMD Radeon HD 6310 videókártyával. Egyszer csak minden átmenet nélkül a gép elkezdett... vibrálni. Megpróbálom leírni: A kép alsó része rendben van, de kb a közepén van egy fehéres áttetsző sáv, és onnantól pixeles (minden egyes pixel láthatóan kirajzolódik, nem olvadnak egymásba). Emellett a kép kb 2 mp-ként vibrálva felcsúszik pár miliméternyit, ilyenkor a felső rész is fakóbb lesz, majd 1 mp múlva vissza. Mi a f@sz ez? :S Okozhatja pl vírus?
2011. szept. 4. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor vetted? 72 órán belül kötelesek kicserélni, ez gyárihibás.
2011. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fillérekért vettem át ismerőstől közel 10 éves IBM Trink Padot. Egy BIOS elemcserét leszámítva más baja nem volt, most kerül rá a Linux. És nem pixeles a monitorja. Ennyit a minőségről.
2011. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már kicsúsztam a 72 órából, 9 napja vettem. kétéves garancia van rajta, de akkor is...
2011. szept. 4. 23:07
 4/15 anonim ***** válasza:
2011. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni a monitort. Vidd szervízbe. Hát ez a gagyik gagyija, borzalom, sok pénzért átvertek.
2011. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Majdnem vettem augusztusban egy ilyen Packard Bell laptopot, de meggondoltam magam. Nagyon sajnálom. A legjobb lenne megpróbálni, hogy kicseréljék, ahol vetted.
2011. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem fogják! 7 pixel hibáig nem cserélnek.

[link]

2011. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem azért komolyabb a hoba, mint egy pár pixel, főleg mert az egész képernyő vibrál, ami baromi zavaró. Viszont a MM-ban vettem, úgyhogy ott nem fognak segíteni, a PB magyarországi szervízébe kell vinnem, de gondolom az csak Pesten van, én meg Nyíregyen...
2011. szept. 4. 23:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Be kell jelentened, aztán futárral felhozzák Pestre, a szervízbe. Holnap hívd fel a garanciális márkaszervízt és beszéld meg velük. Szerintem komoly gyári hiba.
2011. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van egy négy éves Mini ITX asztali gépem, négy éves ASUS monitorral. És még egyiknél sem volt hardveres hiba. Elkeserítő helyzet, de próbáld valahogy megoldani, vibrálás magától nem fog megszűnni.
2011. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!