Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hany evet tartanak a noname...

Hany evet tartanak a noname tapok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

a no name tápok addíg bírják amíg pl

400 as táp kap 250W terhelést és ketté fingja magát

az a 400 nem 400 ill annyi de mégse :)

van 1 pár ha kell de én nem kötnék rájuk gépet az tuti

1-2 őt poénból lemértem mennyit bír 12V áron írt a táp 20A 12A nál akkorát robbantak a benne lévő kondik hogy majdnem bevécéztem és már csak 9v volt a pukk elött

félteném a hardvereket persze van bennük túl fesz túl áram stb védelem de annyit ér mint agyhalottnak a nyugdíj

vegyél valami normálisabbat hidd el megéri

2011. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Van, hogy több tíz évet, van hogy már a gyárból kijövő friss táp is meghal.


Noname tápoknál nem az a kérdés, hogy mennyi ideig bírják, hanem az, hogy ha véletlenül elszáll használat közben a gépben, akkor visz e magával valamit, vagy nem. Persze azért a megbízhatóság is szempont.

2011. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos, hogy évet bír, hanem hogy mennyire biztonságos a számítógépedre nézve.
2011. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat


CSak azert kerdem mert van egy 4 eves powerlink 550 W tapom s hogy lecsereljem-e mielott veszek egy uj videokrtyat

2011. szept. 5. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
0-10 év, mint a nem márkás tápok. Csak az adott életkorra nézett meghibásodási arányuk lényegsen nagyobb... Tehát pl egy Chieftec, 3 év alatt 2% meghibásodási aránnyal bír. Egy Codegen 3 év alatt 40% körül jár.
2011. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!