Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen webkamerát tudtok...

Milyen webkamerát tudtok ajánlani 2-3 ezer ft-ért?

Figyelt kérdés
Valami jóféle kéne,ami azért nem Avatar forgatásra való,de azért éjszaka is zsír képe van és nem kell hozzá nappal is minden lámpa,hogy lásson is valamit!
2011. szept. 6. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 asddaasdda ***** válasza:
2011. szept. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is tudok árak alapján nézni,de engem tapasztalatok alapján érdekelnének bizonyos típusok...

Mert lehet,hogy megrendelek egyet 2567HUF-ért és annyit sem ér mint a mostani...:)

2011. szept. 6. 00:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ennyiért csodát ne várj.

Fogod gúgliba beírod, hogy webkamera teszt.

2011. szept. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyat kell választani, amelyiknek az F értéke (összevissza szokták írni f-el és F-el is) minél alacsonyabb. Azok látnak jól a sötétben. De 2 alatt nem szoktak lenni, a 2.2, 2.3 elég jónak számít, még a 2.4 is. De ahogy közelít a 3-hoz egyre szarabb.


Nekem Logitech QuickCam for Notebooks Pro van, nem az új (az drágább, mert jobb is), hanem a régi verzió. Az éjszaka, csak a monitor fényénél is elég jól lát. A programjában van Light boost is.

2500-ért vettem egy éve kb, kifutó modell volt.

Egyébként az új változat is jó sötétben, csak az drágább.

Makrója is nagyon jó. Felbontása igazából 320x240 (msn-re úgysem kell nagyobb), 640x480-nál már látszik egy kicsit, hogy nagyítva van a képe.


Amúgy állítólag az A4Tech kamerák úgy általában elég jók sötétben, a youtube-on is úgy tűnt nekem, hogy ez igaz.


Vannak direkt infrások is, amik jól látnak sötétben, csak eléggé ufónak tűnik rajtuk az ember, én nem igazán javaslom, hacsak nem direkt emiatt kell, hogy töksötétben is lásson. De elég hamis színük van nappali fényben. Gyakorlatilag nem sok szín vam rajtuk.

Ezekből is van néhány olcsóbb darab.


Geniusokat nem nagyon ajánlom, bár olcsók, de a képfrissítésük általában elég gyatra.

2011. szept. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem akarok én csodát,de nekem pl egy könig k300-asom van...5 éve vettem :DDDDD ha nem több!

Ez olyan jó,hogy még nappal is villanyt kell hozzá kapcsolni...nekem egy sima megbizható ár/érték arányban megfelelő kis kamerácska kell ami jól lát 2-3 ezer ft-ért :)

2011. szept. 6. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem technika van Tescoba vásároltam 1990HUF volt és tökéletesen működik szép kép villany nem kell hozzá nappal az tuti :D
2011. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!