Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha melyik a jobb választás?

Ha melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés

Egy ~22"-es Full HD monitort vagy egy 2500GB 7200rpm HDD-t? (mind kettő ~25e Ft-ért)


Ha egy 17"-es hibátlan CRT van, és csak 500GB+60GB HDD melyik a jobb beruházás?


Te melyiket vennéd?


(Más opció nem érdekel. Ez a kettő játszik. És igen tudom hogy egy 2TB, 7200rpm 64MB csak ~18eFt.)


2011. szept. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A monitort venném. Tárhellyel ráér az ember matekozni, legfeljebb letörölsz valami kevésbé fontosat, ha nagyon kell a hely, de a CRT-től meg lehet vakulni.
2011. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A monitort!
2011. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Monitor - mondanám kapásból, de:


A monitor frissítése nem lehet valami huszáros ezért a pénzért... konkrétan melyik modellről lenne szó? És mire használod a gépet? A videókártyád tud-e 1920p-s fullHD-t megjeleníteni (elfogadható frissítéssel?) Mivel a tárhelyed 500+60, gyanítom hogy egy igen régi vinyó (is) kerreg a gépedben, ha a többi alkatrész is ilyen korú, főleg a videókártya, akkor sok mindenre nem mész a fullHD monitoroddal. Van egyáltalán megfelelő csatolód hozzá?


Másfelől mit akarsz tárolni 2,5 terabájton, ha amúgy az 560 gigád is elég lenne.


Ha leírod a géped alkatrészeit, lehet hogy értelmesebb elköltést is tudunk javasolni.

2011. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A válasz őt már nem érdekli. :D
2011. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát azt tudom hogy a grafikus kártyám is majd cserélnem kell ha Full HD videót is nézni akarok.

De amúgy több HQ képet nézek mind videót. És a HDD-t a multimédia anyagokkal már így is kinőttem.

2011. szept. 16. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!