Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya hiba de milyen?

Videokártya hiba de milyen?

Figyelt kérdés
Nem rég keletkezett a probléma néha szoktam vinni össze vissza a HDD-t és amikor szétszedem a gépet kiveszem a HDD-t elviszem ahova kell visszarakom és akk bekapcsolom és valami olyan hiba van hogy még a BIOS se tölt be csak annyi hogy valami szöveg villog pirosan valami olyasmi van benne hogy VIDEO CARD POWER CABLE valami ilyesmi de gondolom hogy a videokarinál van a gond hogy valahol nem kap áramot vagy valami de a táp kiválóan müxik multiméterrel teszteltem és egy másik tápal. Ötlet?
2011. szept. 11. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Dugd bele a videokártyába a 6 pines csatlakozót. [link]


Mivel 75 wattig elég a pci-e 16×-os foglalat.

2011. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És ehhez semmi köze nincs a winchesterhez.

Ezt honnan szedted?

2011. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nekem AGP van és egy 4pinest kell beledugni és az müxik jol de ha mozgatom a videokártyát utána nem mozgatok semmit akk müködik egy ideig.
2011. szept. 11. 20:29
 4/9 A kérdező kommentje:
onnan tudom hogy nincs köre a winchasternek hogy amikor kiveszem és ugy inditottam el a gépet hogy gyorsan átálitsak vamit a biosban winchaster nélkül is ugyanezt irta
2011. szept. 11. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Félreértetted, akkor úgy írom miből gondoltad, hogy köze van hozzá. Ez baromság, de már te is rájöttél.
2011. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen bele kell pattintani míg nem kattan egyet.
2011. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem én nem értem félre mert tom hogy nem a HDD-baja van ugyhogy gondolom hogy müxik a HDD semmi köze nincs a videokártyához csak írtam amikor megmozgatok benne valamit akkor jön a hiba
2011. szept. 11. 20:38
 8/9 A kérdező kommentje:

belevan rakva normálisan kattanásig

Jah azt elfelejtettem hogy amikor kivette a kártyát akk az alaplapin meg kiváloan müködött ugyhogy tui hogy az enyémen van valami.

2011. szept. 11. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyes logika.
2011. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!