Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tábla pc-hez lehet külső gps...

Tábla pc-hez lehet külső gps vevőt csatlakoztatni és azt használni a közlekedésbe? H a igen milyen programmal kel bövíteni a tábla pc-ét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 13:04
 1/5 TomThunderbolt ***** válasza:

Helló!

Milyen tábláról és GPS-ről van szó, ez azért érdekel mert máshogy nem tudom megmondani de szerintem ha útvonal tervezőt használsz (utvonalterv.hu)-t akkor ez ugyan azt a szolgáltatást adja mint egy GPS

2011. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy epad 7 " android 2.2 tábla pc-t szeretnék kocsiba gps ként működtetni! Állítólag lehet használni egy külső antennával! De nem tudom hogy, milyen antenna kell hozzá és milyen program?
2011. szept. 13. 20:34
 3/5 TomThunderbolt ***** válasza:
Szerintem nem kell antenna annyi a lényeg hogy mivel android gondolom van beépített GPS jelvevő a menüe utána tudsz nézni töltsd le hozá mondjuk az igot nekem az van és teljesen jó van hozzá még világtérkép is
2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged kipróbálom !! mindegy hogy milyen igo csak androidos legyen gondolom?
2011. szept. 19. 10:19
 5/5 anonim válasza:
De nembiztos hogy van a táblagépben GPS vevő mert vam amelyikből kihagyják ezestben lehet kapni boltokban GPS vevőt ami Bluetooth-al vagy usb-vel kapcsolódik a tablethez. Ha az alcor epad-ra gondoltál akkor abam ugytudom nincs beépített GPS.
2013. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!