Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha letöltök egy win7 operációs...

Ha letöltök egy win7 operációs rendszert, és azt rakom fel lenne valami amiben "hiányt szenvedek"? Most vettem új laptopot, de sajnos a win7-et már nem tudom megvenni eredetiben, mert arra már tényleg nem telik.

Figyelt kérdés

Szóval ha letöltök 1 verziót az lehet hibás vagy valami?

És melyik verziót érdemes?


2011. szept. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem ajánlatos biztonsági frissítéseket letölteni, mert le fogják venni hogy hamis.
2011. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel hogy hamis-e vagy nem?? Nekem olyan Windows7-em van ami telepítés után magától feltöri magát:D Egyébként, meg ha félsz a Sünöktől akkor olvass utána az Ubuntu Linuxnak! Játszani nem fogsz rajta, de filmezni, netezni, írogatni, programozni, zenét hallgatni, képet szerkeszteni tudsz!

Ingyenes, nyílt forráskódú és jogtiszta!


ubuntu.hu/ismerteto

2011. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi de win7 kéne am nem a sünöktöl félek, hanem hogy valami vírusosat töltök le vagy ilyesmi az nem lehet?:O
2011. szept. 12. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ezt amit linkeltél ez most a windows7-et telepíti vagy ez csak valami frissítés, eredetiségvizsgáló "izé"?:D

bocsi de nem nagyon értek ehez

2011. szept. 12. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Eredetivé varázsolja. :)

De ha elolvasod a cikket, van a szövegben link windows telepítőre is, csak regisztrálni kell hozzá.

2011. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyanról hogy a tört Windows telepítőbe alapból beleraktak pár trójait meg ezt azt...

Szóval csak óvatosan az ilyenekkel.


A másik meg az, hogy ha nem kapcsolod be a frissítéseket sokkal könnyebben megfertőződik a rendszered, meg feltörni is jóval könnyebb, ha bekapcsolod meg megvan az esélye hogy lebuksz az eredetiség vizsgálaton, és akkor úgy tudom hogy valamennyi idő múlva (talán 1 hónap)semmit nem tudsz csinálni a rendszeren, amíg nem aktiválod.

2011. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!