Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tárhelyem papír szerint...

Tárhelyem papír szerint 320Gb. Ha összeadom a 3 partíció méretét, ami most van, összesen 197,1Gb a méret. Tudom, hogy elvileg csak 1000Mb-tal kell számolni nem pedig 1024-gyel de az kb 7Gb minusz. Hol van a többi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 13. 21:56
 1/6 Skynet ***** válasza:
Vezérlőpult-->Felügyeleti eszközök-->Számítógép kezelés-->Lemezkezelés...Itt add össze! :)
2011. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

279,99 pontosan :( Hol a többi? Valakinek valami ötlete?

Telepítésnél tuti hogy mindet felhasználtam. Nem maradt formázatlan ill. particionálatlan rész.

2011. szept. 13. 23:18
 3/6 Skynet ***** válasza:

Hali! Ott nézted ezt az utolsó értéket? Mármint a 279,99-et?

Mert akkor az tényleg 20 giga mínusz kábé.. A váltásból adódóan 21,9 giga a differenciál... Milyen géped, oprendszered van? Esetleg ez egy recovery partíció, amit nem mindig jelöl ki a gép!

Üdv

2011. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 otletem lenne:

-jart a gepen valamilyen linux disztribucio es kimaradt valahol egy 20 gigas mas fajlrendszeru resz, amit a win nem ismer fel

-win telepites kozben kimaradt egy resz particionalaskor

-bad sectorok(bar az kicsit sok lenne 20 giga)

2011. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bakker:((( Linux volt a gépemen. Lehet hogy ott a bibi???:(

Bad sactor biztos nincs, ellenőriztem.

Majd betöltök egy linuxot és megnézem hogy mit lát. Remélem az a baj mert akkor OK.


Köszi

2011. szept. 14. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából mindenképpen van valamennyi hiány... sajnos...

az én külső 500 gigás hdd-mnek pl csak 465 gb kb a felhasználható hely... és hát azért az nem kevés...

2012. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!