Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legolcsóbban mennyibe kerül...

Legolcsóbban mennyibe kerül ez az alaplap-processzor-memória-videokártya kombó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Legolcsóbban mennyibe kerül ez:


4 magos processzor, magonként minimum 2,1 Ghz-cel

+

8GB RAM memória

+

2GB-os, erős videokártya

+

egy alaplap, amin elférnek ezek!


Ezt pusztán azért írtam, mert régi, 3 éves gépem van, és szeretném felturbózni egy kicsit, viszont nagyon régiek ezek az alkatrészek (a proci, a RAM, meg főleg a VGA), többekközt az alaplapom is, így az nem lenne képes ilyen alkatrészek befogadására! Engem ennek a 4 alkatrésznek az összára érdekelne!!! Normális, hasznos válasz= 1 like!


Nagyon köszönöm előre is!


2011. szept. 14. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, csak a Crysis 2-nél részletességgel futtattatás, ×16-os szűrést és ×4-es élsimítást használva működik jól.
2011. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tehát kb egy fél számítógép kell. Ezen kívül nem sokminden kell még. Valami háttértár, dvd olvasó meg egy ház táppal.
2011. szept. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

akkor mondom:

1 6950(2gbos 60k)

1 phenom II X4 955 meg egy hiper 212 plus(kb 35k együtt)

húzva 4.0 ghz re

1olcsó 4gb os memória(6k)

am3+os lap(12-15k)

ez több mint 100k de ha valóban minőségi konfig kell akkor ez van

ha meg nincs pénz akkor 6950 helyett 6870 és procihűtő nélkül

2011. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De ilyenek hogy ház meg hdd nem kellenek! Azok jók teljesen! Pl 500GB HDD-m van, csak kb 360 GB van lefoglalva
2011. szept. 15. 06:39
 15/18 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2011. szept. 15. 06:41
 16/18 A kérdező kommentje:
Persze továbbra is várok válaszokat!
2011. szept. 15. 18:58
 17/18 anonim ***** válasza:

HUH ha tényleg Fullon akarsz játszani akkor nagyon gyorsan felejtsd el a 100k- határt mert min 15 amiböl kijösz tény hogy mondtak alternatívákat de azok mesze nem jók egy gamer géphez


2gb vidkari max arra jó hogy menöz a haveroknak igazából egy megfelelő 1 gbs ugyan azt a teljesítmény hozza ahol különbség van és az 1 gb fogja vissza azt a kategóriát meg biztos hogy nem tudod kifizetni


8 gb RAM szintén teljessen felesleges ezeknek a játékoknak

a 4 is mindenre elég nekem is anyi van és még soha nem volt vele problémám pedig én komolyan használom a gépet


Alaplap nagyábol olyan 20 k vagy valamival az felett

[link]

szerintem ez megfelel neked


CPU: ma már minegyik 2,1 felett van a 4 magrol meg csak anyit hogy még ma sem minden játék tudja telhessen kihajtani .ha fasza X4 kell tess: [link]

Még mielött írnád bár kb azonos áru az X6 de ha csak gamelni kell ez sokkal jobb



Ha pedig HDDt akarsz akkor a WD Caviar Blacket csak ajánlani tudom

Amikor kidorbáltam és láttam a másolási sebességét majdnem hanyatb@asztam magam KB EGY SZINTET HOZ A WD VELOCI RAPTORRAL ami pegig nagy szó azért és csak mimimális eltérés van


Remélem tudtam segíteni

2011. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
+Ha az optikai egység nem olyan fontos,akkor már 100ezer!
2013. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!