Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan lehet megállapítani...

Honnan lehet megállapítani egy lemezről hogy eredeti-e?

Figyelt kérdés
Vásároltam nemrég egy lemezt. Jó,igen a megjelenés előtt én kiírattam magamnak, mert nem győztem kivárni mire idehaza is megjelenik. De amint megjelent, megvettem, rendesen boltból. Minden stimmel küllemre vele, a tokban eredetinek tűnő lapozható füzet, a lemezen sem található semmi, még a vonalkód is rajta van, a tokon öntapadós matrica a lemezen található legsikeresebb számokról, mégis: az írt változat tisztábban szól mint ez (csilingelőbbek benne a magasak). Ez hogy lehet? Ha már tényleg jobb minőségben lehet íratni lemezt, akkor a jogdíjon, és az adón kívül mi szól az eredeti mellet?
2011. szept. 15. 19:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és csak a kíváncsiság kedvéért megpróbáltam az első track-et begrabbelni. Simán viszi.
2011. szept. 15. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:
hát a cd-ket nem otthon ülö emberek másolgatják. az otthoni programok pl nero kiegyenlíti a hangot általába és azért hallhatod hogy jobb a minösége. amugy egyszerü ha beteszed másolásra a cd-t általába kiirja másolás védett . de pl clone cd-vel simán lemásolhatod ezt is. és ha meg nézel egy eredeti cd-t és egy irhatót más a szine ebböl tudod hogy hogy mi van. láttam én is szép tokot meg mindent de a cd elárulta magát. ugyan ez igaz dvdre is.
2011. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na jó, de akkor most ezek szerint, írott formában jobb minőséget lehet létrehozni, mint a gyári (préselt) változat?
2011. szept. 19. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eredeti lemeznek az alja szürke míg a másoltnajk lila
2011. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!