Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Touch pad érintőfelületen...

Touch pad érintőfelületen való kattintást hogyan lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Elég béna dologban kérem a segítségeteket!!!

Van egy régi egerem, ami még PS2-es, s vettem hozzá egy USB-vé alakítót, de a gép felismeri, hogy új hardver, de nem működik.Töltöttem le hozzá drivert, erre a touchpad adta be a kulcsot, mégpedig úgy hogy nem veszi az érintőfelületen a "koppintást", csak akkor kattint, ha az oldalsó bal, vagy jobb gombbal teszem. Hogyan állíthatnám vissza az egészet az eredetire(közben uninstalláltam a feltelepített egér driverét).


Előre is köszi a segítséget!


2009. ápr. 23. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, igazság szerint, sztem tedd fel újra a drivert sok sikert:)
2009. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De volt rajta a gyári beállítású egér(touchpad), s tettem fel rá egy másikat, ami végül nem működött. Erre azt leszedtem, de a régi(gyári) egér beállításai megváltoztak...remélem így érthetőbb...én a gyárit szeretném visszaállítani, de azt sem tudom milyen driver kell hozzá. Acer Aspire One, esetleg, ha tudnál segíteni...
2009. ápr. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!