Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehetne megoldani...

Hogyan lehetne megoldani házilag világító billentyűzet matricát?

Figyelt kérdés

A billentyűzet matricákra szeretnék még további karaktereket ráfesteni, rárajzolni, mert több kódlapot használok egyszerre. Vannak hozzá eszközök? (Világítós filctoll, matricaalap, amit ki lehet körbe vágni stb.)


Ti hogy oldanátok meg? (Ignorálnám az olyan válaszokat, hogy lehet rendelni neten, HÁZILAG GYÁRTOTT matrica elkészítése érdekelne engem, mint ahogyan a kérdésben is elhangzik.)


2011. szept. 18. 13:56
 1/3 Pj0tr ***** válasza:

Dehát lehet rendelni a neten is... XD

Szerintem világítós matrica nincs. Inkább csak foszforeszkálós, de azokat valamilyen módon újra kell "tölteni". De vannak öntapadós matricák (pl amit a fagyasztott dolgokra lehet ragasztani és arra több féle jelet is fel lehet vinni különböző színű - akár foszforeszkálós - íróeszközökkel.

2011. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
figyelj vegyél inkább egyett ma már nagyon olcso logitech G110 nekem ilyen van olcso volt és több féle szinben világit meg nagyon jó is szóval házilag baromság.
2011. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egy jó billér. Sokan leszarják és "jó lesz az 1000 forintos" elven választanak. Érdekes, hogy azokat hanyagolják el főként az emberek, amikkel a legtöbbet érintkeznek a gépen: ház, monitor, egér, billér
2011. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!