Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok videót összekötni...

Hogyan tudok videót összekötni számitógéppel? Mit kell hozzá vennem?

Figyelt kérdés

Van egy P II-es gépem .Tudom,nem fiatal,de már én sem vagyok az.Nagyon megszoktam,ismerem minden "rezdülését".Szeretném valahogy összekötni a videómmal,hogy a monitoromon nézhessek videót,esetleg a tv műsorokat is.Ha valaki tudna segiteni,hogy megoldható-e és hogy kell megcsinálni,mert nem vagyok egy "számitógépzseni".Csak úgy "konyhanyelven" ha elmondaná nagyon megköszönném!

Irok egy pár adatot:

CPU IP-II.400MHz

RAM 383Mb

Alaplap:Asus P2B. Videokártya: RAGE 128PRO Ultra GL AGP 32Mb.

Előre is köszönöm! :APU


2011. szept. 18. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy akármilyen TV Tuner kártya. A kártyán van egy "TV antenna dugó" (nemtom mi a hivatalos neve) oda simán be lehet dugni az antennát meg a videót is és a képet a hozzá adott player progival tudod nézni.
2011. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja csak a tekram tv tuner kártyákat kerüld el messziről 2 gépünkbe volt 2 külön fajta mind2-nek volt valami baja...
2011. szept. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!