Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb alaplap?

Melyik a jobb alaplap?

Figyelt kérdés

[link]

vagy pedig

[link]

nekem nem szükséges AM3+-os alaplap mert ha bulldozer procira váltok akkor deszkát is cserélek

és még valami, mi az hogy 8-10 USB van az alaplapon a képen csak négy van, vagy az csak azt mutatja hogy max mennyit tud kezelni?


2011. szept. 19. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az Asust venném. Nekem is olyan van és semmi gond nincs vele.
2011. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Shapire-t választanám! Kicsivel jobb chipset,jobb VGA,több SATA csati és ezen van HDMI csati is!

Az ASUS csak annyiban jobb hogy AM3+os,azaz a buldozer proci is belemegy majd,igyaz egy 760G-es chipsettől ne várjunk csodákat,mondjuk inkább azt hogy eldöcög benne.

Az USB-kről annyit hogy a hátlapi csatlakozón van csak 4USB csati,a többi alaplapi csatlakozón van.Pl ha a házon van előlapi USB csati(álltalában 2db) akkor azt rögtön rá tudod kötni és akkor már 6db USB-d van,a többit meg a kártyaslottokhoz lehet kivezetni párszáz,max ezer forintos USB kivezetéssel

2011. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok,aki az elöbbit is irta.

Soha ne csak márka alapján dönts!!!! Az ASUS egy ismert alaplap márka,a Shapire-t inkább VGA-kból ismerik az emberek,de az egyik sem egy rossz márka igaz.Mindig a a chipset és a foglalat a lényeg.Igaz ami igaz ezek az alaplapok amiket linkeltél,nem épp a legujabbak,én már nem vennék ilyen lapot,kicsit rádobnák még és olyat vennék ami jobban kezeli majd a buldozer procit.

Én nem félnék egy Asrock AM3+-os laptol,nagyon jókat csinál ez a márka és az áruk is elég kedvező!

2011. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

inább ASUS legyen az egyik legjobb alaplap márka

Sapphire alaplapról én még nem hallottam :D

2011. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ASUS már rég nem tartozik a "legjobb" alaplap gyártók közé,csak felső és a prémium kategóriás lapokban erősek,dye alsó és középbkategóriában(amilyenek azok az alaplapok.amit ide linkeltek) semmivel sem sem jobb mint bármelyik más ismert márka.Az meg hogy te soha nem is halottál a Shapire márkárol csak a saját tudatlanságodat mutatja.,de te szerintem nagyon sok jó alaplap gyártóról nem halotttál,föleg a legjobbakról mint pl a EVGA vagy a DFI

Ha valalaki csak a márka alapján vesz alaplapot és nem a tulajdonságai miatt,az inkább meg se szolaljon egy ilyen helyen mert csak félrevezeti a kérdezőit

2011. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. szept. 20. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
halottam róla hülye gyerek csak nem tudtam hogy alaplapot is gyárt és a többiről is hallottam
2011. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!