Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a konfiggal mennyire...

Ezzel a konfiggal mennyire menne pl a GTA 4?

Figyelt kérdés

CPU: Intel pentium dual core 2,60 GHz

RAM: 4 Gb DDR-3/1333 MHz

VGA: ASUS ENGT440/DI/1GD5 nVidia GDDR5 1GBB 128bit PCIe


2011. szept. 21. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimumon talán eldöcögne...
2011. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minimumon nekem is eldöcögött sokkal gyengébb laptopon.
2011. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval, ha ezen a konfigon minimumra rakok mindent akkor akár akadásmentesen is futhat?

Igazából azért irtam ezt példának, mert egyik ismerősömnek van egy viszonylag jó gépe, pontosan nem tudom mi van benne, de neki majdnem minden minimumon van és hát beleszaggat ha pl gyorsan megyünk az autoval és nekimegyünk valaminek...

2011. szept. 21. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
HA kipróbálod kiderül...
2011. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A ram tökéletes, a processzor is jó(bár lehetne core2duo is), de ez is megteszi. És itt jön a bibi!

Lehet, hogy 1gb-os gddr5-ös a VGA, ez jól és szépen hangzik, de az a 128bit nem véletlen van... Lehet, hogy van 1gb helyed, ha lassan írja bele az adatokat. (bár nekem egy GTX260OC van, igaz nem, 1gb de 448bittel van megáldva: Tehát nem megy ful grafikán de amit a VGA ott egy pillanat akadás sosincs;)

2011. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem fölösleges a full grafika. Közepesen általában megteszi...
2011. szept. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!