Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan forrasszak 9tűs monitor...

Hogyan forrasszak 9tűs monitor kábelt 15tűs vga kártyához?

Figyelt kérdés
A monitoron 9pin-es csatlakozó van azt kéne összekötni a 15pin-es vga kimenettel a pc-ben. Már többféle rajz alapján forrasztottam de idáig nem sok sikerrel. De most azt sem tudom hogy egy 15pines vga kábel mindkét vége egyformán van bekötve? (Gondolom igen)
2009. ápr. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fog működni, 9 tűs csatlakozót nem tesznek VGA monitorra. A 9 tűs valamikor a VGA előtti hercules meg hasonló felgontású monitorokon volt.

Amúgy a VGA kábel két végén azonos pontok vannak összekötve a csatlakozóban.

Ja és nem mindegy, hogy milyen vezetéket használsz, ha nem VGA-hoz való rossz elsz a kép.

2009. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

remélem segit :)

2009. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A linkelt kép alapján is forrasztottam már. Illetve ha esetleg még másnak is lenne ilyesfajta gondja akkor egy kis segítség (de nekem e szerint se ment):


[link]

2009. ápr. 25. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


De ahogy nézegettem a neten lehet kapni ilyen kábelt

[link]

2009. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!