Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a házimozi...

Hogyan tudom a házimozi mélynyomóját ( és egyben erősítő ) rákötni pc re stereo ban?

Figyelt kérdés
A hangkártyából kijön egy Rca átalakító abból pedig egy piros és fehér vezeték , ezt bedugom a menynyomóba ( a fehér megy a wooferbe( ha ide nem dugok semmit nem szól a mély) a pirosat meg bedugom a F/L be de így csak az oda dugót hangszórók szólnak ( ide kell dugnom mind a 2 őt hogy szóljon) de így nincs stereo hangzás.Hogyan kell beköti vagy vennem kéne valami más vezetéket átalakítót ? A mélynyomómon ilyen kimenetek vannak ( F/L ,S/L,F/R,S/R,woofer és center)Ha segít ez egy Hyundai Ht-101C típusú.Van két db 70 wattos 2 utas hangszóróm és azokon szeretném hallgatni a zenét.
2011. szept. 22. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


ez lenne az

2011. szept. 22. 11:01
 2/5 kukulie ***** válasza:
5.1es hangkártya kell a gépedben és a három sávot három külön kábellel viszed át, 3,5jack --> Rca kábellel.
2011. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondolsz ?


[link]


Most is külön 5.1 es hangkártya van benne.

2011. szept. 22. 13:39
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ezt szeretem volna linkelni .


Ez a pontos :



[link]

2011. szept. 22. 13:40
 5/5 kukulie ***** válasza:
Az előbbi,képet nem kell,hogy átvigyen,az utóbbi nem elterjedt,azt inkább kamerák összekötésére a Tv-vel használják (szerintem).
2011. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!