Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » T-Home-os Cisco EPC3925-ös...

T-Home-os Cisco EPC3925-ös modem Wifi jelszavát hol tudom megváltozatni?

Figyelt kérdés

Ha konkrét linket tudnátok küldeni megköszönném!

Van amúgy saját jelszavunk de a szomszéd elkérte kölcsön pár napra ezért 1 hét múlva szeretném majd megváltoztatni. azt tudom, hogy amikor kint volt a szerelő kb. fél perc alatt felment egy ilyen Cisco oldalra csak beírta a jelszót amit mondtam neki és azt mondta kész. :O Az az oldal kéne nekem.


2011. szept. 23. 20:44
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Böngészőbe: 192.168.0.1

Felhasználói név, jelszó: hagyd üresen.

(Ha üresen nem jó, próbálgasd: fnév: admin, jelszó: admin vagy password.)

Ha így sem lép be, passz.

2011. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a böngésződ címsorába(ahova írod ,hogy "www.akarmi.hu") írd be a router ip címet, valszeg 192.168.0.1 lesz vagy 192.168.1.1

Itt keresd meg a wireless részt és ott át tudod írni. Vigyázz, belépésnél kérhet felhasználónevet meg kódot. Ezt neked kell tudni.

2011. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én egyáltalán nem értek hozzá gondolom észrevettétek. :)

Kedves 2. válaszolótól kérdezném, hogy honnan tudhatnám melyik számsor lesz nekem jó? Amit írtál az a 198.stb..nemtudommi

2011. szept. 23. 21:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy valszeg a 01 végű lesz? Mert az első válaszoló is ezt említette. Köszönöm egyébként mindkettőtöknek!
2011. szept. 23. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki mind a kettőt
2011. szept. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 drevenger válasza:
URISTEN KÖSZÖNÖM SZÉPEN NAGYON SOKAT SEGÍTETTETEK!!:D:D:D:D:
2014. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 oldmumus válasza:

Tisztelt Fórumozók,



Lenne egy kérdésem a Cisco EPC3925-el kapcsolatban. Szüleimnél egy ilyen eszköz van és Telekomos kábelnet szolgáltatás.

Létrehoztam egy Site-to-Site VPN kapcsolatot - az eszköz erre alkalmas -, viszont a másik oldalról ahol én lakom

nem tudom sem pingelni, sem elérni a Cisco EPC3925 eszközt és néhány másikat sem.


Elég sok fórumot olvastam és lehet azért nem mert a MultiCast nem támogatott a Cisco EPC3925 eszközben VPN szinten.


Kérdés az, ha az ottani hálózatba betennék külön egy VPN képes eszközt, akkor az megoldaná a problémát?

2015. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi a tippeket! :)
2015. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!