Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki lehet hozni egy ilyen...

Ki lehet hozni egy ilyen laptopot 180 000ft-ből?

Figyelt kérdés

szal hp legyen, ram 4gb, proci i5-i7 vagy vagy valamilyen amd 4magos, vinyó 500gb dvd író és a videó kártya vigye a full hd-t(meg azért fusson el rajta a cod6)


tudom hogy nagyok az levárásaim de ki hozható ennyiből egy ilyen laptop?


2011. szept. 24. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kihozható, keresgélj a neten.
2011. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsomkovacs ***** válasza:

Ha nem gond a 640 GB-os merevlemez és a 6 GB RAM sem, akkor itt van ez:


[link]

2011. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit utolso linkelt egesz jo, de ha jatek is fontos lenne, akkor lehet nem artana egy jobb videokartya, ezzel sok jatek csak minimumon vagy mediumon fog menni.
2011. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha sok időd van rá, én azt mondom várj fél-egy évet a laptopvásárlással. Addigra már bejönnek a 2Gb(sőt, 4Gb)-os kártyák, azokkal lehet majd szaggatni.(illetve most is vannak, de ez kiforratlan és drága még) Én is azokra várok most.



Ha annyi időd nincs, akkor is inkább karácsony/ karácsony utáni hónapokban vegyél, mert akkor szoktak nagy akciókat csinálni.

2011. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igazából karácsonykor szeretnék vásárolni

am az lenne még a kérdésem hogy mi az a probook?

2011. szept. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!