Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konzolt érdemesebb...

Melyik konzolt érdemesebb venni ha nem lcd tévénk és nem plazma tévénk van hogy szebb grafika legyen ps3 slim vagy xbox 360 slim?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Tökéletesen ugyanolyan lesz a grafika mind a kettővel.

A játékélmény különben sem ezen múlik.

2011. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én annyit tudok mondani hogy a ps3 erősebb hardverekkel van felszerelve.
2011. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor ps3-at vegyek jobban járok??
2011. szept. 27. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hibásodik olyan könnyen.

Szóval ha 2 között kéne változtatni én a ps3-at vinném.

2011. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha van sok pénzed akkor egyértelműen Playstation3-at (PS3) vegyél, mert az első v. második válaszoló helytelenül írta. Igenis, nagy külömbség van Xbox és ps3 között. Ps3 erősebb is, beépített Blu-Ray-je van és jobbak a grafikák, ezért drágább is kicsivel, de ha ezt nem engedheted meg magadnak, pénz miatt, akkor vegyél Xbox-ot.. Az egész konzolnak a hátránya az, hogy a játékaid muszály eredetiek legyenek, mert nem tudsz letölteni semmit sem torrenttel.
2011. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ÉN is PS3 mellett állok! :)
2011. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5. azt kifelejtetted hogy drágábbak is a játékok konzolra, amellett hogy nincs torrent.

Tudom, másik generáció, de az Assassin's Creed Unity 8000 forinttal olcsóbb PC-n, a GTA V pedig 6000 forinttal :)

PC-n pár ezerrel mindig olcsóbb, és még nem említettem a steam-es leárazásokat, amikor 1-2€ egy játék :)

2014. nov. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bazzmeg ez mar egy 7 eves post miert irsz ra ilyen keson ac unity nem is letezett akkor lol.
2018. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Xbox-ra vannak szépen toprrentek. 😛😀😊😈
2019. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!