Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pár perce elkezdett durván...

Pár perce elkezdett durván berregni a hangszóróm. Elindítottam egy zenét (speciel Tolvai Reni Hagylak menni c. slágerét, de szerintem ez mindegy), a berregés elmúlt. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Van egy kis shoutcast rádióm amit néhány hete egy kedves itteni ember segített beállítani, s félek hogy a hangszóróberregés kimegy adásba. Mi lehetett ez? Félek, hogy visszatér.Amikor leállítottam a zenét, a berregés elmúlt.Gépem adatai: 64bites Windows 7 4Giga RAM 466Giga HDD (402 Giga szabad) Videókari: NVidia GeForce 9800GT Realtek PCIe GBE Family Controller Hálózati adapter: Realtek PCIe GBE Family Controller A Win7-em önértékelése: Processzor 6,6 Memória 7, 0 Videókártya 6,6 (Windows Aero asztali teljesítménye) Játékra szolgáló videókártya 6,6 Lemez adatátviteli sebessége 5,9
2011. szept. 26. 22:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldódott,már nem aktuális...magától elmúlt
2011. nov. 5. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!