Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Battlefield 3 futni fog ezen...

Battlefield 3 futni fog ezen a gépen?

Figyelt kérdés

AMD Athlon 6400+ (2x3,2ghz)

Asus 9600GT 512Mb (DX9)

2Gb DDR2 800Mhz RAM (addigra valószínűleg meglesz a 4 giga)

5400RPM WD vinyó

Windows 7


2011. szept. 27. 18:20
1 2 3 4 5
 21/44 Panda Péter ***** válasza:

elvileg jövőr jön az FM2, persze nagy a homály, és lehet hogy csúszás lesz, mint most bullal.

elvileg az volt az eredeti terv, hogy fejlesztett bull magokkal jön az új uarch 10maggal FM2-be, de aztán módosult a buli, hogy az AM3+-nak ne legyen ilyen rövid az élettartama, most úgy néz ki ugyanaz a uarch jön AM3+-ba, csak 8 maggal. egyébként az FM2-re már csak azért is megéri várni, mert ott fog egyesülni az APU és a hagyományos CPU (vagyis egyazon foglalatban jön ki minden, és eldöntheted hogy kell-e grafikus mag vagy sem).

2011. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Ne is mond az amd csúszását. Azt hittem ilyenkorra kijön.

Bár pont emiatt vettem i5-t és kellemesen csalódtam.

2011. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Panda Péter ***** válasza:

aki még a forint zuhanása előtt vett 2500k-t 40ropi körül, az jól járt vele, de így, hogy felment az ára jópár ezerrel, hogy már küszöbön a bull, már közel sem olyan jó vétel.

én meg őrlődök, hogy várjam meg az FM2-t, és full update legyen, vagy vágjak bele egy am3+ alapú konfigba és csapjak le egy első/második generációs bullra... :S

2011. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

A kettő közzül így a legnehezebb választani hogy meg se jelent. Egyébként melyikhez húz közel a szíved?

Szerencsémre 41 ezerért vettem a 2500k-t.

2011. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Panda Péter ***** válasza:

FM2 szimpatikusabb, mert ha a programozók rákapnak a proci mellé integrált graf mag kihasználására, akkor egy hagyományos CPU-hoz képest többszörös lehet a gyorsulás APU-val, mondjuk konvertálásnál, illetve más, nagy hardverigényű feladatoknál. illetve reménykedek, hogy az AMD megoldja APU mellett a diszkrét VGA lekapcsolását amivel sok feleslegesen elpocsékolt Wattot lehetne megspórolni. ráadásul hosszabb lesz az életciklusa is.

viszont akkor procit is kéne vennem, am3+-nál meg azt egyelőre megúsznám (phenom II ugye).

2011. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Viszont azt te tudod mi jó neked mivel más nem lát beléd.

Csak remélni tudom hogy jól választassz és nem szívod meg mint annak idején én az intel pentium dual-core-ral.

2011. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Panda Péter ***** válasza:

na igen, LGA775 volt a szopások csúcsa, én is tettem oda egy felesleges kitérőt. azóta csak AMD.

egyébként remélem az elmúlt jónéhány évben kellő hardveres tapasztalatom gyűlt össze hogy jó döntést hozzak, de köszi a bíztatást :)

2011. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Panda, nem szeretnék tolakodó lenni, de te honnan értesz ennyire az ilyenekhez?:D Konkrétan mivel foglalkozol?
2011. szept. 27. 21:59
 29/44 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező egy kicsit sajnálom kitárgyalunk itt mindent és a végére már nem is agyon lesz hozzá köze.

Én is a "felesleges kitérő" után vettem amd-t csak szegény gép elszállt júniusban így gondoltam augusztusig várok a bulldozerre. Csak mikor halottam késik kelett a gép így újra belevágtam intelbe. Ez már nem volt csalódás.

Ajánlanám neked is de azt vettem észre hogy amd-d lesz így is úgy is.

2011. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Panda Péter ***** válasza:
88%

híradástechnikai szakkközépbe jártam, ott ragadt rám egy-két dolog, bár az leginkább a szórakoztató elektronikával kapcsolatban.

jelenlem a műegyetemen vagyok, villamosmérnökin, itt még olyan nagy újdonságot nem tanítottak (mmint szakmai szemmel nézve).

a hardveres témában a legtöbb dolgot a Prohardver! fórumán tanultam meg kb magamtól, cikkek olvasásával és fórumozással. illetve újabban próbálok belekóstolni a hi-fi világába is, na az megint egy olyan terület ahova nincs az a pénz, amit nem lehetne bepumpálni :D

2011. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!