Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki azonnal?

Miért kapcsol ki azonnal?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a probléma, hogy havernak miután benyomja a gép bekapcsoló gombját, a proci hűtő ventillátor egy olyan 90-180fok-ot fordul aztán olyan mintha kihúzták volna a gépet, de már vagy 100x próbálta és mindig ugyanez a helyzet, tehát benyomja és azon pillanatban ki is kapcsol, mintha elmenne folyton az áram pontosan bekapcsolás után, a procihűtő ventillátornak még ideje sincs teljes kört fordulnia! Egyelőre ennyit tudok, márkát ne kérdezzetek mert még nem tudok semmit csak ennyit!
2011. szept. 28. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja én tápra gyanakodtam, de azt mondja hogy jó háát nem tudom... és egy púpos kondi sincs a lapon! És szeretnék még véleményeket hogy hátha tud segíteni nekem valaki!
2011. szept. 28. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez annyit tesz hogy a táp halott vagy az alaplap valahol megsérült. Lejött egy dióda vagy egy ellenállás, bár ennek kicsi az esélye ha nem buzerálta senki a lapot és nem is lett leejtve.
2011. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a lapnak semmi baja, mert szinte zsír új volt, és ez a probléma egy hete formán kezdődött!
2011. szept. 28. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nézzétek meg másik táppal. Az is lehet hogy nincs bekötve rendesen a ház előlapja az alaplapra vagy valahol az előlapban a gomb tájánál meglazult/megsérült a kábel.
2011. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!