Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mode Com Logic tápegységek...

Mode Com Logic tápegységek mennyire jók?

Figyelt kérdés
megbízhatóak ?
2011. szept. 30. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nekem egy 500W -os Logic -om van, immár másfél hónapja. Eddig nem nyikkant meg. Tudja a dolgát, egyszer sem produkált semmi olyat, hogy rálehetett volna mondani, hogy baja van a gépnek. Az 500 W -ot tudja, egyébként is garanciális. Teljesen jó. Ha esetleg tönkremenne, abból se lesz nagyobb baj. Ám nagyon úgy néz ki, hogy semmi baja se lesz.
2011. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

kedves hozzászóló !


neked indításnál nem rezeg egy picit a táp ventije ?

mert nekem 1 percig egy picit hangosabban pörög majd azután már teljesen csöndes

2011. szept. 30. 09:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Az nemtúl jó biztos valami nem stimel:s
2011. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem zörög. Teljesen csendes. Olyannyira, hogy el se hiszem néha. Ha zörög, lehet, hogy ki kéne pucolni, mert hozzáér valamihez, vagy ilyesmi.
2011. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az enyém 4 napos ha van. de majd megnézem hogy hozzáér e vmi benne
2011. szept. 30. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha 4 napos akkor fel ne nyisd mert elveszik a garancia...
2011. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 P.O.C. ***** válasza:

A Modecom szerepel a PH. nem ajánlott veszélyes tápok listáján, amit igazi szakik állítottak össze.

Léteznek belőlük FSP beles példányok is, azok viszont jók.


Bővebben:

[link]

2011. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:40


Hát az én Mode Com FEEL II tápom 8 évig szolgálta a gépem. A táp hibájából nem ment tönkre semmi. A táp is csak azért halt meg mert egy ideig nem takarítóttam és most meleg volt a nyár.

Szóval ennyit a Mode Com-tól és a listádról.

2011. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hoppá hoppá :D köszönöm a véleményt tisztelt utolsó hozzászóló
2011. okt. 2. 18:06
 10/13 P.O.C. ***** válasza:

Mindenkinek lehet mákja, a nagy átlagot kell nézni, nem egyéni tapasztalatokra támaszkodni. Gondolom a listát is úgy állították fel.


Szóval ha nem haragszol én inkább a PH tesztelőinek szakvéleményébe bízok, és nem egy ember szerencséjébe. :)

2011. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!