Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol érdemes számítógépet...

Hol érdemes számítógépet vásárolni és milyen formában?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy Tesco, Auchan stb, vagy szaküzletek; komplet konfig, esetleg alkatrészenként.
2011. szept. 30. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szaküzlet mindenképpen. Az ilyen fmcg cégek csak átvernek az előre összehányt gépeikkel.
2011. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha magadnak rakod össze, az alkatrészeket pedig valami megbízható szaküzletből veszed/rendeled.

iPon-ról pl.

2011. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

www.ipon.hu

Ez a legmegbízhatóbb bolt.

Felteszel egy másik kérdést majd, írsz egy keretet és elég sok ember szokott itt nagyon jó gépeket összeállítani. Neked annyi a teendőd, hogy kosárba rakod és megrendeled. Van garanciafutár is szóval ha nem működik valami akkor elviszik és kicserélik. Kérhetsz nem tudom most mennyiért összeszerelést is és tesztelést is.

2011. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Összerakatott vagy alkatrészenkénti szaküzletben. Nem csak az ipon van de az egynagyon jó hely:)

Én még User's-et és Aqua-t is szeretem

Van még Blue (bluefish, bluechip nem tudom) valamik de azok drágák persze minöségük talán jobb de nem hiszem.

Persze ha nem városba vagy ahol van valami szaküzlet vagy nem akarsz házhoz szálitattni akor ha már bevásárlóközpontokba (raktáráruház) veszel valamit akor laptopot vegyél és garanciális legyen azal talán nem tudnak ugy "csalni" de asztali gépet nem éri meg.

2011. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Milyen összehányt gépről beszél az első? Azt nem a dohánytrmesztő Pista bácsi állította össze hanem cég!
2011. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan összehányt gépről beszélek, amilyet a dohánytermesztő Pista bá szokott. Ugyanis Teszkóban meg a többi színvonalas helyen csupa ilyen szemetet lehet kapni, ráadásul drágán.
2011. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

ipon.hu-t ajánlom én is, összeválogatsz egy jó gépet alkatrészekből, vagy ha nem tudsz akkor írsz egy összeget mennyiért kellene, és mi összerakunk neked.

Aztán iponnál kérhetsz plusz összegért (pontosan most nem tudom mennyi, de talán még 2ezer Ft sincs) összeszerelést is, meg tesztelést is, és egy készre összeszerelt, letesztelt, minőségi gépet kapsz kézhez, nem valami Tesco-s szart.

2011. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

www.ipon.hu

ez a legmegbízhatóbb. én is innen rendeltem az alkatrészeket és ki is hozták 2 nap alatt :D

2011. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. szept. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!