Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop éri meg leginkáb...

Milyen laptop éri meg leginkább ár/érték arányban úgy 140 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy igényeim játékok terén, a FIFA 12-t jó lenne magas grafikával simán futtatni, meg a pár éves játékokat.

[link]

Erre gondoltam, jobb ötlet? köszi


2011. okt. 1. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon csábító, de a DirectX 11-et nem tudja a videója.
2011. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És esetleg ez?

[link]

AMD Phenom II X4 N970, 4GB, DDR3, 640GB, AMD Radeon HD 6650,

kettő között vacillálok, de szerdáig meg akarom venni.

2011. okt. 1. 17:52
 3/10 Panda Péter ***** válasza:
69%

szerintem nem akarod megszívatni magad egy ekkora fogyasztású processzorral. ami ráadásul két magon gyengébb mint egy sandy bridge (ergo ha az adott játék csak két szálon tud futni, lassabb lesz).

inkább keress egy i3/i5 alapú gépet valami diszkrét grafkártyával, csak NE a Dell N5110-et.

egyébiránt játszani inkább asztalit vegyél, 140-ből olyat kapsz ami megeszi reggelire az összes fifát.

2011. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkább ezt:

[link]

2011. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Parancsolj.

Dell Inspiron N5110 i3-2310M, 2GB, 320GB, HD6470M 150 268 Ft


[link]

2011. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Acer-t ne vegyél, haveromnak is az van és állandóan valami baja lesz. Dell-ről sem hallottam a legjobbakat. Inkább ASUS vagy HP, de ár/érték arányban mindenképp ASUS.
2011. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Panda Péter ***** válasza:

18:20

Há' nem azt pofázom, hogy ne?

2011. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, le tudnád írni, hogy mi a kifogásod a Dell ellen? A 3 év garancia miatt nagyon jó lenne pedig. :(

Acer szimpatikus amit linkeltetek.

Asztali gépem van, de mivel Pesten tanulok és vonatozom össze-vissza, ezért hordozható kell.

2011. okt. 1. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem Acer van és semmi bajom vele, csinálják hozzá a BIOS-t és a drivereket rendesen. Igaz, az 1 év garancia nem baráti. Lehet hozzá venni garancia kiterjesztést, még így is jobban járhatsz, mint a többivel. Viszont rosszakat hallottam az ASUS-ról és újabban a HP sem az igazi :)))

Szerintem a belinkelt Dell sem rossz, de 150-ért már magasabb felszereltségű i5-öst kapni.

2011. okt. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Panda Péter ***** válasza:
a Dell N5110-zel csupán az a bajom, hogy rémgagyi az összeszerelése, az anyaghasználata, a billentyűzete és a hűtése is, én nem vennék rá mérget hogy nem adja be a kulcsot pár éven belül. hiába a sok gari és az erős hardver, túl GAGYI az egész gép, én biztos nem vennék olyat, de másnak sem ajánlanám (rinyák elkerülése végett: igen, volt már a kezemben olyan gép, az alapján mondom ezt).
2011. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!