Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AM3 vagy AM3+? (lent)

AM3 vagy AM3+? (lent)

Figyelt kérdés

Össze akarok dobni egy új gépet, de nem tudom eldönteni milyen alaplapot vegyek. Nem vagyok valami nagy gamer, nem tuningolok stb. Procinak egy Phenom II X4 955-öt néztem ki.

Érdemes AM3+ alaplapot venni, vagy maradjak a sima AM3-nál?


2011. okt. 3. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél AM3+-ost, lehetőleg 900-as chipsettel. Később még jól jöhet.


[link]


Elvileg belemennek majd az AM3+ foglalatos CPU-k, szóval cserélheted majd, ha akarod.

2011. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, kösz.
2011. okt. 3. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
AM3+ egyértelmű. De ahogy előttem is ajánlották mindenféleképp 900as chipseteset vegyél. :)
2011. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy egy AM3+ lapot nézz, 900-as chipsettel, és azt majd tudod fejleszteni Bulldozerre is ha már kevés lenne a Phenom II.
2011. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen AM3+-os vegyél mivel nemsokára érkezik bele az amd új processzor generációja.

Élettartam szempontból meg az amd 2013-ig kiszeretné húzni így jóval túlszárnyalja az intel elgondolásait.(Ez nem azt jelenti hogy utána nem kapni bele processzort és senki ne támadjon légyszi azzal hogy pl az LGA775 még többéves léttére is húzza mivel a kettő nem ugyanazon az elven működik, mármint az amd és intel gondolkodás.

2011. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!