Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki ismeri az nVidia Geforce...

Nemma kérdése:

Aki ismeri az nVidia Geforce 410M videókártyát, tudna adni róla lerást, vagy megéri-e ilyen videókártyával felszerelt laptopot vásárolnom? A neten sehol nem találok róla adatokat.

Figyelt kérdés
Az nVidia Geforce 410M jelű videókártya specifikációit sehol se találom, vagy más néven vált ismertté? Tud valaki mondani valami érdemlegeset a kártya teljesítményéről?
2011. okt. 3. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

M - mint Mobile, a teljesítményére ez már rá is nyomta a bélyegét.


azért nem találsz róla adatokat, mert:

Notebook nem játékra való!


Sajnos az Nvidia másképp nem tudja megérteni a vérpistikékkel, akik nem akarnak alienware-t venni, vagy apple macbook pro-t a játékokhoz.

2011. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A notebook arra való, amire használom, de mivel csak annyit találtam róla, hogy 1GB videoram, gondoltam több paramétere is van, de ilyen néven még a gyártó honlapján sem találtam róla semmit, és nem az "M" jelentésére lettem volna kiváncsi, mert azt tudtam.

Nem tudom, hogy a vérpistike rám vonatkozott-e, de nekem főleg programozásr kell a laptop, de az se baj, hogy ha szabdidőmben játszani is tudnék rajta

2011. okt. 3. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

1 giga Vram? tudod a gyártónak 40 centbe kerül előállítania tömeggyártásos konstrukcióban, így nem csoda, hogy mindenbe beépítik.


amúgy hogy mekkora ramod van a textúrákhoz, az még édeskevés, nem ez határozza meg a gpu teljesítményét.

2011. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol nézted, de a google első találatából sok minden kiderül.
2011. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az a lényeg, de csak ezt találtam róla, éppen ezért lennék kíváncsi a többi paraméterére
2011. okt. 3. 23:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a 40 cent a te saccod, vagy tényleg így van? :)
2011. okt. 3. 23:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Szemét ez a google, eddig folyton eladó laptopokat dobott ki ilyen kártyával, de most a harmadik találat választ ad a kérdésemre:D
2011. okt. 3. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!