Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet magas a pingem?...

Mitől lehet magas a pingem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Simán netezés közbe nem veszek észre lassulást, ám online játékban kb 3-4 percenként sőt néha gyakrabban felugrik a pingem 6-700 körülire majd visszaáll 30-40re. A szolgáltatót kérdeztem azt mondta a jelerősség és jelminőség jó. Vezetéket cseréltem a modem és a router között. Másik gépemen is ugyanez a helyzet. Válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 3. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit keres ez a hardver résznél?


Szedd le a CCleanert és a DNS gyorsítótárat valamint a böngészőket tisztítsd le vele. Ezután szedd le az Advanced System Care 4-et és írj be neki egy működő serial kódot miután kihúztad a neted. Utána visszadughatod.(azért kell kihúzni hogy ne ellenőrizze)

Ezek után az Eszköztárban(Toolbox) keresd meg az Internet Booster nevű eszközt és optimalizáld vele a gépet. Lesz valami auto optimize gomb. Arra katt.

2011. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megcsináltam a leírtakat kipróbálom!
2011. okt. 3. 20:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldotta meg a problémát :/
2011. okt. 3. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy ping ilyen sokáig tart, egyáltalán nem rajtad esetleg a szogáltatón múlik. Pingeld meg először a routered és figyeld az időt. Aztán pingeld meg a szolgáltatód mail szerverét, ez már egy jó mérési alap, hogy a szolgáltatód milyen minőségű hálózatot használ..

De ha egy átlagos mérőszámra vagy kíváncsi akkor ezt használd:

[link]

2011. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!